امروز یکشنبه [ ۱ خرداد ۱۴۰۱ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید پرداخت سود سنواتی سهامداران ۷ شرکت با سجام واگذاری سهام عدالت به مددجویان نهادهای حمایتی رشد 24 درصدی ارزش کل معاملات بازار سهام بانک مرکزی فهرست بدهکاران بانکی را به‌روز رسانی کرد قیمت نفت طی هفته گذشته یک درصد افزایش یافت عرضه گوشت قرمز در بازار با قیمت ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار تومان عرضه گوشت قرمز در بازار با قیمت ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزار تومان مهلت دو روزه نام نویسی متقاضیان جامانده یارانه آغاز شد سود سهام عدالت جاماندگان از فردا واریز می‌شود بانک مرکزی فهرست بدهکاران بانکی را به‌روز رسانی کرد در بورس چه می گذرد؟ / «تورم» نیروی محرکه بازار؟ فوری؛ واریز سود سهام عدالت از امروز دستگیری یک سبدگردان صوری در بورس سآبیک، تنور صفوف خرید را روشن نگه داشت افت ۱۰ هزار واحدی شاخص کل بورس در ۳۰ دقیقه آغازین معاملات

هلدینگ ها در آستانه بازگشت

دیروز ونیکی متعادل شد و حتی تا صف فروش رفت. خبر افزایش سرمایه ۱۵۰% از انباشته و مجوزش از سازمان اگر صادر شود ،شوک خوبی برای سهم است. به نظر منفی سهم خوب است. شناسایی سود خوبی را نیز خواهد داشت به راحتی به سود های قوی میرسد. خیلی هم نمیتواند منفی بماند به نظر شرایط خوبی را شکل میدهد در مورد ونیکی انصافا پرتفوی قوی را چیده بود.

و اما هلدینگ ها شستا امروز به حمایت بسیار خوبی نیاز دارد و این اتفاق رخ میدهد. شستا امرو متعادل خواهد شد. البته بعد از ۳۸% اصلاح!! به نظر وغدیر هم امروز متعادل می شود و روی خط روند خوبی است. وصندوق هم سهم خوبی است و بینادی خوبی دارد. حتی تاپیکو و تاصیکو نیز برای خرید در این قیمت ها مناسب و منطقی هستند.

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!