امروز پنجشنبه [ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید هشدار تولید کنندگان به افزایش قیمت تخم مرغ روایت یک حمله سایبری و بحران بنزین در آمریکا/چه کسانی مسئول این حمله بودند؟ سهمیه بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات ساخت ابلاغ شد/ساماندهی بازار مسکن با وام 300 میلیون تومانی آیا قانون پایانه‌های فروشگاهی دور زده خواهد شد/ سیاست گذاری برای انحراف در شفافیت و نظارت چرا «تمام تحریم‌ها «باید» لغو شوند؟ کاهش ضریب نفوذ اینترنت ثابت افزایش چهار برابری خرید خانه در ترکیه توسط خارجی‌ها با هیجان روبه رو شوید! مانیتور گیمینگ جی‌پلاس آغاز برداشت انبه در جنوب سیستان و بلوچستان قیمت سکه و طلا در روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت اولین افت سه روزه بازارهای سهام آمریکا پس از هفت ماه بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور به فضای توزیع رانت تبدیل شده است نقدینگی جدید در راه بازار نسخه اولیه دستورالعمل صدور مجوز تأسیس و فعالیت کارگزاری تصویب شد تداوم برگزاری انتخابات غیرقانونی سهام عدالت / سرنوشت ۳۰میلیون سهامدار عدالت چگونه رقم خواهد خورد؟

واکنش بازار ۵ دی

تحلیل شایعات 4 بهمن 1399 0 نظر

عجیب اما واقعی!!!

🔸امروز همچون دوروز پایانی هفته پیش داراها صف خرید بودند اما جنس صف خریدها کمی تفاوت داشت.پالایش یکم که هنوز حدود چهل درصد از قیمت عرضه پایینتر است با صف هفتاد میلیونی ودارایکم که البته اوضاع بهتری داشت کمی امیدوارکننده تربودند.شاخص بارشد سه درصدی خود همچنان روند صعودی به خود نگرفته است. اما شاخص سازها صفهای خوبی داشتند.بانکی ها و همچنین گروه خودرو یک به یک صف خرید و بعد از آنها اکثر سهمهایی که در استارت بازار صف فروش بودند متقاضی داشتند اما همانطور که طی تحلیلهای این اواخر عرض کردیم سهامهای بزرگ صفهای سنگینی که در زمان روند قوی صعودی بازاردر سال گذشته داشتند را ندارند.این صعودها همچنان قابل اعتماد نیستند.

🔸دلار هم بتدریج در حال تثبیت است و این تثبیت در صورت ادامه دار بودن محرک بازار خواهد بود.

✅مساله ای که این روزها خبرسازشده بحث پیگیریهای قضایی حقوقی های متخلف است که ممکن است برخی متخلفین حساب کار دستشان آمده باشد و دست از سر بازار بردارند و مساله بعدی عزل ونصب مسئولین است.

✅وقتی تکه های این پازل را درکنار یکدیگر میگذاریم در ظاهر کمی امیدوار کننده است اما همانطور که قبلا هم عرض کردیم روند پرشتابی نخواهیم داشت و این پرشتاب نبودن را از مقایسه میزان صف خریدهای حال حاضر با زمان روند صعوی گذشته میتواند متوجه شد. در عین حال نه در خرید و نه در فروش هیجانی رفتار کردن پاسخ درستی نخواهد داد. بنظر ما احتمالا این هفته همچنان سبز ادامه داشته باشد اما ممکن است روز پایانی کمی عرضه ها سنگین شود (به احتمال کم البته). باید دید در ادامه دولت هم آیا برای بهبود این اوضاع همکاری خواهد کرد یا خیر.

شب بخیر

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!