امروز پنجشنبه [ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید هشدار تولید کنندگان به افزایش قیمت تخم مرغ روایت یک حمله سایبری و بحران بنزین در آمریکا/چه کسانی مسئول این حمله بودند؟ سهمیه بانک‌ها برای پرداخت تسهیلات ساخت ابلاغ شد/ساماندهی بازار مسکن با وام 300 میلیون تومانی آیا قانون پایانه‌های فروشگاهی دور زده خواهد شد/ سیاست گذاری برای انحراف در شفافیت و نظارت چرا «تمام تحریم‌ها «باید» لغو شوند؟ کاهش ضریب نفوذ اینترنت ثابت افزایش چهار برابری خرید خانه در ترکیه توسط خارجی‌ها با هیجان روبه رو شوید! مانیتور گیمینگ جی‌پلاس آغاز برداشت انبه در جنوب سیستان و بلوچستان قیمت سکه و طلا در روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت اولین افت سه روزه بازارهای سهام آمریکا پس از هفت ماه بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور به فضای توزیع رانت تبدیل شده است نقدینگی جدید در راه بازار نسخه اولیه دستورالعمل صدور مجوز تأسیس و فعالیت کارگزاری تصویب شد تداوم برگزاری انتخابات غیرقانونی سهام عدالت / سرنوشت ۳۰میلیون سهامدار عدالت چگونه رقم خواهد خورد؟

هلدینگ ها در آستانه بازگشت

دیروز ونیکی متعادل شد و حتی تا صف فروش رفت. خبر افزایش سرمایه ۱۵۰% از انباشته و مجوزش از سازمان اگر صادر شود ،شوک خوبی برای سهم است. به نظر منفی سهم خوب است. شناسایی سود خوبی را نیز خواهد داشت به راحتی به سود های قوی میرسد. خیلی هم نمیتواند منفی بماند به نظر شرایط خوبی را شکل میدهد در مورد ونیکی انصافا پرتفوی قوی را چیده بود.

و اما هلدینگ ها شستا امروز به حمایت بسیار خوبی نیاز دارد و این اتفاق رخ میدهد. شستا امرو متعادل خواهد شد. البته بعد از ۳۸% اصلاح!! به نظر وغدیر هم امروز متعادل می شود و روی خط روند خوبی است. وصندوق هم سهم خوبی است و بینادی خوبی دارد. حتی تاپیکو و تاصیکو نیز برای خرید در این قیمت ها مناسب و منطقی هستند.

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!