امروز جمعه [ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید پیروزی هکرها بر بزرگ‌ترین شبکه توزیع سوخت در آمریکا/ باج هکرها پرداخت شد تکذیب «سقوط هواپیمای فوق سبک نیروی انتظامی»/ پیگیر موضوع سقوط هواپیمای دو نفره در شرق تهران هستیم انجام توافقات اولیه برای سرمایه‌گذاری ۵.۳ میلیارد دلاری ایران در افغانستان راه هست-25| راهکارهای چهارگانه برای بهینه‌سازی مصرف گاز/بحران گاز مهم‌ترین چالش پیش‌روی دولت سیزدهم تصمیمی که باعث خروج 25 هزار میلیارد تومان از بورس شد/ بازگشت دامنه نوسان اعتراف به اشتباه سازمان بورس طلا ارزان شد سه محصول ایرانی که در دنیا حرف اول را می‌زند! مصرف ۲۵ درصد بیشتر از حد استاندارد آب در تهران افزایش ذخایر محصولات اساسی در دستور کار روسیه سقوط آزاد ارز‌های دیجیتالی روز سبز بازارهای سهام آمریکا پس از سه روز سقوط اولین هفته مثبت برای همه بازار‌ها در سال۱۴۰۰ / پیشتازی طلا در ثبت بازدهی بیشتر افرادی قصد به دست گرفتن کنترل سهام عدالت مردم را دارند مروری به عملکرد بورس در هفته سوم اردیبهشت ۱۴۰۰ دیدار دو غول معدنی کشور در تالار بورس کالا

در مورد وضعیت بازار…

تحلیل شایعات 8 بهمن 1399 0 نظر

 

در مورد وضعیت بازار برخی معتقدند برخی سیگنال‌های مثبت سیاسی و افت نرخ ارز عامل این وضعیت است و عده‌ای دیگر فرار نقدینگی از بازار ناشی از پَر کشیدن اعتماد و دعوای سیاسی بین مجلس و دولت بر سر انتخاب رئیس جدید سازمان بورس را عامل شماره 1 ریزش بازار قلمداد می‌کنند.

انصافا اظهارنظر درخصوص شرایط فعلی دشوار است اما شواهد و قرائن نشان می‌دهد که بازار بطور کلی به حال خود رها شده و انگیزه کافی برای حمایت از آن نیست. متاسفانه طول موج نوسانات مثبت کوتاه شده و کف‌شکنی‌ها ادامه دارد. روز گذشته هم به این نکته اشاره شد که چنانچه قرار به حمایت از تعداد محدودی نماد خاص باشد، موج عرضه گریبان بازار را خواهد گرفت.

اما برای امروز هم انتظار چندانی از بازار نباید داشت. قرار گرفتن در روزهای پایانی هفته و پابرجا بودن فشار فروش در یک ساعت پایانی معاملات، نشان می‌دهد در حالت خوش‌بینانه روند عرضه و تقاضا در نیمه دوم بازار سر و شکل بهتری بگیرد. در غیر این صورت باید در انتظار برگشت شاخص به کف قبلی باشیم … !!

البته برخی هم معتقدند که حقوقی‌ها با حمایت جدی از بازار فرش سبزی را برای رئیس جدید پهن می‌کنند. که البته امیدواریم اینگونه باشد.

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!