امروز یکشنبه [ ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید جزئیات اعطای کارت اعتباری برای سهام عدالت/ فعلاً فروش سهام عدالت متوقف است بدهی عمومی آمریکا تا 30 سال آینده دو برابر می شود وزش باد شدید و موج های ۳ متری در خزر/سامانه بارشی جدید در راه است پرداخت 1400 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی/ آمار اقتصادی ماه‌های گذشته امیدوار کننده است تحقیقات از فیس‌بوک به خاطر نژادپرستی در استخدام کارمندان آخرین خبر از سهمیه بنزین نوروزی موضوع معافیت اعضای هیات علمی از مالیات چیست؟ ارزش سهام عدالت، امروز ۱۶ اسفند ۹۹ چرا از ازن برای ضد عفونی استفاده می شود؟ آینه و شمعدان نقره «بانکی‌ها» در روزی که گذشت/ کشتی به گل نشسته سهام‌ها بانکی تحرکات روزانه صندوق‌های قابل معامله/ روز سیاه صندوق‌های طلایی تعلل در اعطای تنفس خوراک به پتروپالایشگاه‌ها تخلف از قانون است کدال‌نگر۱۶ اسفند۹۹/ ذوب پس از سال‌ها سود تقسیم می‌کند گزارش بورس ۱۶اسفند ۹۹

گزارش هفتگی بازار

گزارش بازار 9 شهریور 1399 0 نظر

هفته گذشته را در حالی شروع کردیم که شاخص با مثبت شدنش امید برگشت را دل ها زنده کرد اما فشار عرضه ای که وجود داشت نتوانست بازار را برگرداند و اصلاح همچنان ادامه یافت. در ادامه با اخبار خوبی که منتشر شد مبنی بر حمایت حقوقی ها وممنوعیت عرضه توسط ان ها همچنین تایید واگذاری صندوق دوم پالایشی خریدارها را به بازار برگرداند و شاخص دوباره سبز شد تا سهامداران نفس تازه ای بکشند.

در هفته گذشته با حمایت از نمادهای بزرگ و شاخص ساز که از دوشنبه استارت خورد کم کم بازار به حالت ایده ال برگشت طوری که بازار چهارشنبه تقریبا کامل سبز شد و نمادهای کوچکتر بازار هم رنگ و روی مثبت بودن را دیدند.

در پایان هفته گذشته شاخص با 65000 واحد افزایش در عدد 1718000 بسته شد تا نوید روز های بهتر و بازگشت به کانال 3 میلیونی را بدهد.

در روزهای تعطیلی که گذشت شاید افزایش قیمت دلار در کنار افزایش قیمت فلزات جهانی مهم ترین و تاثیر گذارترین اخباری بود که به گوشمان رسید. دلار نیمایی از مرز 20 هزارتومان گذشت که میتواند تاثیر بسزایی در بورس اوراق بهادار و همچنین بورس کالا داشته باشد.

 

در خصوص نمادهای بازار در روزهای گذشته صحبت کردیم و در روزهای اینده باید واکنش گروه ها و نمادها رادربازار ببینیم. در روزهای اینده احتمال عرضه در برخی گروه ها وجود دارد که باید دقت بیشتری در خرید ها انجام داد.

اما در حال حاضر گروه های شاخص ساز بخصوص پالایشی ها بخاطر ای تی اف دوم جذاب تر به نظر میرسند.

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!