امروز چهارشنبه [ ۲ تیر ۱۴۰۰ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید اولین واکنش بورس به اظهارات رئیس‌جمهور منتخب درباره بورس/ اعتماد به بازار سرمایه باز می‌گردد؟ مسکن مهر پردیس باید در سال 95 تمام می‌شد/روزانه 200 خانوار در شهر جدید پردیس ساکن می‌شوند نرخ تورم خرداد به 43درصد رسید بروکراسی‌ اداری مانع راه تولیدکنندگان بیت کوین کانال 30 هزار دلاری را هم از دست داد ۸ هزار مروج کشاورزی استخدام شدند تورم خرداد؛ ۴۳ درصد بتن غرب تهران را از کجا بخریم؟ ارزش سهام عدالت سه‌ شنبه اول تیر ۱۴۰۰ قیمت انواع سکه و طلا امروز ۱ تیر نگاهی عملکرد خرداد ماه وبیمه / ارزش بازاری وبیمه هزار و ۲۱۶میلیارد افت کرد گزارش روزانه بازار سهام ( ۱تیر ماه ۱۴۰۰) راه اندازی سامانه بومی معاملات تا پایان سال / سامانه ایرانی معاملات، نیازهای بازار سرمایه را پاسخ خواهد داد؟ ۴۰درصد کالاهای عرضه شده در بورس، مشمول قیمت گذاری دستوری هستند ثبت اولین شرکت پروژه محور بازار سرمایه در حوزه معدن و صنایع معدنی

گزارش هفتگی بازار

گزارش بازار 9 شهریور 1399 0 نظر

هفته گذشته را در حالی شروع کردیم که شاخص با مثبت شدنش امید برگشت را دل ها زنده کرد اما فشار عرضه ای که وجود داشت نتوانست بازار را برگرداند و اصلاح همچنان ادامه یافت. در ادامه با اخبار خوبی که منتشر شد مبنی بر حمایت حقوقی ها وممنوعیت عرضه توسط ان ها همچنین تایید واگذاری صندوق دوم پالایشی خریدارها را به بازار برگرداند و شاخص دوباره سبز شد تا سهامداران نفس تازه ای بکشند.

در هفته گذشته با حمایت از نمادهای بزرگ و شاخص ساز که از دوشنبه استارت خورد کم کم بازار به حالت ایده ال برگشت طوری که بازار چهارشنبه تقریبا کامل سبز شد و نمادهای کوچکتر بازار هم رنگ و روی مثبت بودن را دیدند.

در پایان هفته گذشته شاخص با 65000 واحد افزایش در عدد 1718000 بسته شد تا نوید روز های بهتر و بازگشت به کانال 3 میلیونی را بدهد.

در روزهای تعطیلی که گذشت شاید افزایش قیمت دلار در کنار افزایش قیمت فلزات جهانی مهم ترین و تاثیر گذارترین اخباری بود که به گوشمان رسید. دلار نیمایی از مرز 20 هزارتومان گذشت که میتواند تاثیر بسزایی در بورس اوراق بهادار و همچنین بورس کالا داشته باشد.

 

در خصوص نمادهای بازار در روزهای گذشته صحبت کردیم و در روزهای اینده باید واکنش گروه ها و نمادها رادربازار ببینیم. در روزهای اینده احتمال عرضه در برخی گروه ها وجود دارد که باید دقت بیشتری در خرید ها انجام داد.

اما در حال حاضر گروه های شاخص ساز بخصوص پالایشی ها بخاطر ای تی اف دوم جذاب تر به نظر میرسند.

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !
کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!