امروز چهارشنبه [ ۲ تیر ۱۴۰۰ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید اولین واکنش بورس به اظهارات رئیس‌جمهور منتخب درباره بورس/ اعتماد به بازار سرمایه باز می‌گردد؟ مسکن مهر پردیس باید در سال 95 تمام می‌شد/روزانه 200 خانوار در شهر جدید پردیس ساکن می‌شوند نرخ تورم خرداد به 43درصد رسید بروکراسی‌ اداری مانع راه تولیدکنندگان بیت کوین کانال 30 هزار دلاری را هم از دست داد ۸ هزار مروج کشاورزی استخدام شدند تورم خرداد؛ ۴۳ درصد بتن غرب تهران را از کجا بخریم؟ ارزش سهام عدالت سه‌ شنبه اول تیر ۱۴۰۰ قیمت انواع سکه و طلا امروز ۱ تیر نگاهی عملکرد خرداد ماه وبیمه / ارزش بازاری وبیمه هزار و ۲۱۶میلیارد افت کرد گزارش روزانه بازار سهام ( ۱تیر ماه ۱۴۰۰) راه اندازی سامانه بومی معاملات تا پایان سال / سامانه ایرانی معاملات، نیازهای بازار سرمایه را پاسخ خواهد داد؟ ۴۰درصد کالاهای عرضه شده در بورس، مشمول قیمت گذاری دستوری هستند ثبت اولین شرکت پروژه محور بازار سرمایه در حوزه معدن و صنایع معدنی

واکنش بازار فردا دوشنبه 10 آذر

گزارش بازار 9 آذر 1399 1 نظر

بین دو نیمه..

دوشنبه ها نه اول هفته (کاری) است نه اخر هفته، وسط هفته است. چشم بسته غیب گفتیم!!

چند سال پیش یکشنبه های سیاه داشتیم که بازار به یکشنبه که میرسید فشارش می افتاد، بعد ها چهارشنبه های سیاه هم اضافه شد چهارشنبه های جنجالی هم اضافه شد و حالا به نظر مفهومی داریم به نام دوشنبه های حجمی. بازار در دور جدید، همانطور که احتمالا متوجه شده اید با گام قبل، هم تراز حرکت نمیکند و همه ی نماد ها با هم مثبت و یا منفی نمی شوند چند روزی یک گروه را بهتر می خرند و مدتی بعد گروه دیگر را شارژ می کنند. البته بازار را واقعا خوب می خرند و این یعنی از نظر ما نقد بودن حتی در روزهای منفی  شاید کار درستی نباشد و بنده به شخصه در منفی ها یا نمیفروشم یا تبدیل به احسن می کنم.

لذا اگر فردا تیری شلیک شد احتمالا تیر هوایی خواهد بود و نیازی به دست به ماشه شدن نیست. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند. ما فقط مشاوریم. بعد ها در سهم های دوزاری گیر نکنید و دنبال قاتل بروسلی بگردید. ما فقط چیزی را که میبینیم می گوییم و از غیب خبر نداریم. دلار هم مقداری بالا زد که احتمالا خیلی دوام نداشته باشد و البته خیلی هم بد نیست به خصوص برای صنعت زخم خوزده ی فولاد که اخیرا مورد هجوم دستورالعمل ها قرار گرفته بود. البته مس و روی مشمول زنجیره فولاد نمی شود این را هم در پرانتز بگوییم که هر گردی گردو نیست. کماکان می توانید بازار جهانی را هم رصد کنیم برای تحلیل،  اتفاقا کلی هم حرف در مورد بازار های جهانی داریم که چون سایت تحلیل بورس داخلیست، از حوصله این نوشته خارج است. ولی خب از سمت بازار جهانی نقاط بسیار مثبت و رو به رشدی را برای فلزات میبینیم چه کامودیتی ها چه نفت و البته طلا  و…حامد بهداد😁 (بیت کوین و دوستان دیجیتالی )

 

شب بخیرـ شرلوک🎩

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

  • Mahdi Arab9 آذر 1399 پاسخ

    سلام و خدا قوت ، تارکت های خساپا رو اعلام میکنید؟

کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!