امروز سه شنبه [ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید تعیین حداقل مزد کارگران به هفته آینده موکول شد به‌خاطر بورس از افزایش نرخ سود پرهیز کردیم/اگر منابع در دسترس باشد می‌توانیم نرخ ارز را کاهش دهیم فارس۲۴| از افشاگری عروس ملکه تا واکنش به خبر تماس با آمریکا اصناف بهترین مرجع برای حفظ تعادل قیمت‌ها در بازار هستند تجاری سازی مهمترین مشکل شرکت‌های فناور و دانش بنیان/ جلوی مهاجرت نخبگان را با مشاغل فناورانه بگیریم رمز و راز فعالیت رمز ارزها با شتاب‌زدگی گشوده نمی‌شود ارزش سهام عدالت بالا رفت زمان واریز آخرین ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان سال ۹۹ سهم زنان از اقتصاد کشور چقدر است؟ افزایش کمتر از ۲ میلیون‌تومانی دستمزد، غیرقانونی است جزییات عرضه اولیه‌های این هفته/حآفرین و مدار به بازار سهام می‌آیند تغییرات جدید در سازمان بورس! تحرکات روزانه صندوق‌های قابل معامله/ رشد پالایش و دارا همگام با بورس امروز واکنش شیوا به انتقاد رییس سازمان بورس از قرعه‌کشی خودرو کانون نهادهای سرمایه گذاری، اثرگذار و کارآمد

واکنش بازار فردا دوشنبه 10 آذر

گزارش بازار 9 آذر 1399 1 نظر

بین دو نیمه..

دوشنبه ها نه اول هفته (کاری) است نه اخر هفته، وسط هفته است. چشم بسته غیب گفتیم!!

چند سال پیش یکشنبه های سیاه داشتیم که بازار به یکشنبه که میرسید فشارش می افتاد، بعد ها چهارشنبه های سیاه هم اضافه شد چهارشنبه های جنجالی هم اضافه شد و حالا به نظر مفهومی داریم به نام دوشنبه های حجمی. بازار در دور جدید، همانطور که احتمالا متوجه شده اید با گام قبل، هم تراز حرکت نمیکند و همه ی نماد ها با هم مثبت و یا منفی نمی شوند چند روزی یک گروه را بهتر می خرند و مدتی بعد گروه دیگر را شارژ می کنند. البته بازار را واقعا خوب می خرند و این یعنی از نظر ما نقد بودن حتی در روزهای منفی  شاید کار درستی نباشد و بنده به شخصه در منفی ها یا نمیفروشم یا تبدیل به احسن می کنم.

لذا اگر فردا تیری شلیک شد احتمالا تیر هوایی خواهد بود و نیازی به دست به ماشه شدن نیست. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند. ما فقط مشاوریم. بعد ها در سهم های دوزاری گیر نکنید و دنبال قاتل بروسلی بگردید. ما فقط چیزی را که میبینیم می گوییم و از غیب خبر نداریم. دلار هم مقداری بالا زد که احتمالا خیلی دوام نداشته باشد و البته خیلی هم بد نیست به خصوص برای صنعت زخم خوزده ی فولاد که اخیرا مورد هجوم دستورالعمل ها قرار گرفته بود. البته مس و روی مشمول زنجیره فولاد نمی شود این را هم در پرانتز بگوییم که هر گردی گردو نیست. کماکان می توانید بازار جهانی را هم رصد کنیم برای تحلیل،  اتفاقا کلی هم حرف در مورد بازار های جهانی داریم که چون سایت تحلیل بورس داخلیست، از حوصله این نوشته خارج است. ولی خب از سمت بازار جهانی نقاط بسیار مثبت و رو به رشدی را برای فلزات میبینیم چه کامودیتی ها چه نفت و البته طلا  و…حامد بهداد😁 (بیت کوین و دوستان دیجیتالی )

 

شب بخیرـ شرلوک🎩

ارسال نظر

نظر ارزشمند شما پس از تایید مدیر درج میشود

  • Mahdi Arab9 آذر 1399 پاسخ

    سلام و خدا قوت ، تارکت های خساپا رو اعلام میکنید؟

کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!