امروز پنجشنبه [ ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ] ساعت ۹:۳۹
لطفا مطالب سایت را در کنار منابع دیگر و تحلیل ها را بعنوان نظر دوم درنظر بگیرید و قبل از هر خرید و فروشی بررسی و بعد تصمیم گیری کنید سه عاملی که امروز قیمت نفت را در بازارهای جهانی کاهش داد 6 راهکار کوتاه مدت حل مشکلات اقتصاد آب/ حوزه آب با چه چالش‌های اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند؟ نقش فن آوری هسته‌ای در امنیت غذایی کشور کشاورزی پیشران اقتصاد روسیه/ رشد 16 درصدی صادرات در سال جاری 16 درصد افزایش یافت انسداد هراز و ترافیک در کندوان/ ۷ جاده مسدود است قیمت خودرو‌های سایپا و ایران‌خودرو ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ فهرست نهایی کابینه رئیسی چه زمانی اعلام می‌شود؟ وضع اقتصاد جهان در آینده از دید کمیسیون اروپا رفع برخی محدودیت‌های برقی کارخانجات سیمان سدها و تونل‌های انتقال آب کارون کدامند؟ پیچ و‌ خم بازار سیمان و مسیر تنظیم گری آن عبور بورس از مرز ۷ماهه مقایسه صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله / رشد یکدست صندوق ها با درجا زدن دارا یکم همراه شد لبخند بورس به ریسک برجامی بورس بر مدار سهام بنیادی

قوانین و مقررات سایت

بیانیه ی پذیرش ریسک:

بازار های مالی حاوی ریسک می باشند.

هزینه ی پرداختی صرفا بابت اخبار و تحلیل های مالی و اقتصادی سایت بوده و تحلیل ها صرفا نظرات شخصی است و هیچگونه تعهدی مبنی بر معرفی سهم وجود ندارد.

بنابراین مسئولیت خرید و فروش های هر شخص و استفاده از مطالب سایت به عهده ی کاربر می باشد و تیم تحلیلی واکنش هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش های کاربران ندارد.

ضمنا مطالب و نوشته ها و چارت های این سایت و بالتبع کانال مربوط به سایت، مطالب آموزشی جهت دیدگاه دادن به کاربران برای پرورش نظرات تحلیلی است و پیشنهاد و اظهار نظر در مورد خرید و فروش نمی باشد.

همچنین وجه پرداختی بازگردانده نخواهد شد. پس قبل از پرداخت وجه، نهایت بررسی را به عمل آورید.

کانال تلگرام واکنش
error: هشدار: این محتوا محافظت شده است !!